Interesujący produkt

fotoksiążka

 

tania fotoksiążka

 

...  to nowoczesny album fotograficzny

Jakie działania są najważniejsze aby strona uzyskała TOP10 w Google?
A A A

 

 

Portale społecznościowe

 

Media społecznościowe

 

 

Portale społecznościowe bardzo intensywnie się rozwijają nie tylko w USA i Europie zachodniej a również w Polsce. Najbardziej popularny wśród nich to Facebook, który stał się platformą kontaktów towarzyskich. Łączy on w sieć znajomych, którzy wymieniają sie informacjami rodzinnymi i towarzyskimi, zdjęciami, krótkimi filmami. Jak tak dalej pójdzie będziemy spotykali się przy szklaneczce piwa na Skype i Facebooku. W czasach kryzysu taka oszczędność może być dla wielu osób istotna.

 

 

Portalami społecznościowymi zainteresowały się firmy aby zbliżyć się do klientów ze swoimi ofertami produktów i usług, promocjami oraz w celu pozyskania kolejnych klientów przy bardzo niskim nakładzie inwestycyjnym. Facebookiem mocno interesuje się również Google. W tej chwili strony facebookowe uwzględniane są już w wyszukiwarce google. Łatwo można się o tym przekonać wpisują w wyszukiwarkę frazę "ideabest".

 

Efekty uzyskiwane w promocji firmy  i jej produktów na Facebooku są wprost proporcjonalne do nakładu pracu (o ile się nie przeholuje lub nie popełni poważnego błędu). Efekty są bardziej przewidywalne niż pozycjonowanie strony www. Warto więc budować społeczność na Facebooku wokół firmy i jej produktów. Jak to robić ? Jest już sporo książek, jak i informacji w internecie. Wystarczy tylko po nie siegnąć.

 

 

 

 

portale społecznościowe


 

media społecznościowe