Interesujący produkt

fotoksiążka

 

tania fotoksiążka

 

...  to nowoczesny album fotograficzny

Jakie działania są najważniejsze aby strona uzyskała TOP10 w Google?
A A A

 

 

Drukarka fotograficzna DNP DS-RX1

 

 

 

drukarka fotograficznaDrukarka fotograficzna DNP DS-RX1 www.drukarki-fotograficzne.pl zapewne będzie hitem roku 2012 w usługach fotograficznych. Firma DNP dokładnie przeanalizowała potrzeby małych studiów fotograficznych i niezależnych fotografów. Ulepszyła jeszcze i tak już wysoką jakość drukowanych zdjęć w DS40 a równocześnie poprzez wyeliminowanie niektórych elementów z tej drukarki obniżyła radykalnie cenę nowej DS-RX1. Zaoferowała również w niższej cenie materiały eksploatacyjne.

 

 

Tak więc, jeżeli nie potrzebujesz formatu 15x23 oraz dużej szybkość drukowania to warto się zastanowić nad zakupem innej drukarki. Jest nią nowa drukarka dnp ds-rx1. Kilka miesięcy temu weszła na rynek amerykański i cieszy się tam dużym powodzeniem. Do Europy dotarła niedawno na przełomie 2011/2012.  Wiele osób spotykając on niej pochlebne informacje na zachodnich forach czekało na pojawienie się w Polsce. Nastąpiło to w lutym 2012.

 

 

Drukarka fotograficzna »  dnp ds-rx1 jest urządzeniem profesjonalnym kierowanym do fotografów ślubnych, fotografów eventowych, studiów fotograficznych, małych zakładów fotograficznych. Koszt wydrukowania zdjęcia 10x15  wynosi 37 groszy brutto.

 

 

drukarka fotograficzna dnpPrzy systematycznie rosnącej cenie światłoczułego papieru fotograficznego różnica w koszcie uzyskania zdjęcia stopniowo się niweluje. Jeżeli do tego dołożyć paletę innych korzyści wynikających z termosublimacji (brak kłopotliwej chemii, praktycznie zerowy koszt serwisu, brak zużycia prądu i wody, stabilność i powtarzalność w jakości zdjęć, możliwość zabierania na wyjazdy) to zapewne wielu fotografów szybko podejmie decyzję o zakupie.

 

 

 

dnp ds-rx1


 

dnp ds-rx1 cena