Interesujący produkt

fotoksiążka

 

tania fotoksiążka

 

...  to nowoczesny album fotograficzny

Jakie działania są najważniejsze aby strona uzyskała TOP10 w Google?
A A A

Chemia Tetenal

 

Niemiecka firma Tetenal to najstarszy producent chemii fotograficznej. Przed pojawieniem się minilabów znany był z doskonałej jakości produktów do obróbki materiałów czarno-białych. Polscy fotografowie marzyli o tych produktach tak samo jak o chemii Agfa, Kodak czy Ilford. Dzisiaj te produkty są dostępne dla każdego.

 

Po wprowadzeniu na rynek minilabów firma Tetenal podjęła produkcję chemii do tych urządzeń. Stała się niezależnym producentem wykorzystując przy tym olbrzymie specjalistyczne doświadczenie zebrane przez lata. Produkty chemiczne Tetenal do minilabów cieszą się uznaniem nie tylko wśród niemieckich klientów. Popularne są również w wielu innych krajach Europy np. Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii a także i w Polsce.

 

Tetenal produkuje chemię fotograficzną nie tylko do minilabów ale również dla poligrafii, kinematografii, do obróbki mikrofilmów, wywoływarek NDT, jak również dla indywidualnych fotografów. Oprócz chemii czarno białej i różnych preparatów z tą obróbką związanych oferuje chemię barwną Colortec w małych zestawach.

 

W Polsce firma Tetenal ma swój oddział - Tetenal Polska. Obsługuje on również inne kraje wschodniej Europy: Czechy, Słowacja, Słowenia, Bułgaria, Rumunia, Węgry. Klienci z tych krajów chętnie korzystają ze strony www.photo-chemicals.com . Mają w zasięgu ręki niezbędne informacje o produktach Tetenal i ich eksploatacji. Z informacji tych mogą korzystać również laboratoria fotograficzne w innych częściach Europy. I pewnie korzystają.

 

Jak łatwo zauważyć firma Tetenal cały czas się rozwija i nabiera coraz większego znaczenia na europejskim rynku fotograficznym.